Das3917 Logo
Das3917 Logo
Das Restoran

DAS RESTAURANT

Tırnak icon

Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin lezzetleri, dünya çapında kariyerli şeflerimiz tarafından sizin için hazırlanıyor. Pistlerimizde harcadığınız eforun ardından vereceğiniz lezzetli molalar, sizin için sıradan bir yemekten öte keyif dolu bir ana dönüşecek. Akşam yemeklerimiz dilerseniz bira, şarap, rakı ve vb. lokal alkollü içeceklerimiz eşliğinde sunulmaktadır. Gün içerisindeki kahve molaları, bembeyaz Erciyes manzarasıyla birleştiğinde dinlendirici bir zaman dilimi haline geliyor.

Das Lounge 3917

LOUNGE 3917

Tırnak icon

Zaman bulduğunuzda sıcak bir şömine başında dinlenmek en çok istenenlerdendir. Kar manzarası eşliğinde bu güzel atmosferde bir şarap veya viski kesinlikle iyi gidecektir. Tabii ki kayak ve eğlenceden zaman bulabilirseniz!

Das Lounge 3917
Das Arete Music Bar

ARETE MUSIC BAR

Tırnak icon

Hotelimizde bulunan, eğlencenin doruk noktalarına ulaşacağınız noktalardan birisi daha, yüksek kalitedeki özel dizayn edilmiş ses sistemimiz ve yüksek standarttaki içkilerimiz ile canlı müzik keyfini üst düzeyde yaşayacağınız Arete Music Bar’ımız.

Lobi

LOBBY

Tırnak icon

Geniş, sıcak ve aynı zamanda sıra dışı atmosferi ile siz değerli misafirlerimizin yüksek kalite ve eğlence ile ilk temas noktası.

Lobi
Das 3917 Çay kahve saati

ÇAY KAHVE SAATİ

Tırnak icon

Kayak sonrası sizlere eşsiz lezzetler tadabileceğiniz bol çeşitli bir coffee break sunmaktayız. Bütün yemeklerimiz ve atıştırmalıklarımız profesyonel mutfak ekibimiz tarafından büyük bir özen ile sizler için hazırlanmaktadır. *Sadece kışın hizmet verilmektedir.

7/24 Oda Servisi

Tırnak icon

Gece bile acıkmış olsanız sizler için her zaman hazırız! 7/24, hizmet anlayışımızdan taviz vermiyoruz ve sizler için menümüzden lezzetleri odanıza kadar getiriyoruz Yaz sezonu boyunca saat 8.00-20.30 arası hizmet verilmektedir.

Das Oda Servisi
rezervation
Rezervasyon
whatsapp
WhatsApp
Call now
Hemen
Ara